منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید
اطلاعیه :
  • مخاطبان گرامی ضمن برطرف شدن مشکل پیش آمده در درگاه پرداخت میتوانید پس از بهرمندی از مطالب و محتوی مقالات در صورت علاقمندی نسبت به خرید هر یک از محصولات ما اقدام نمایید

سمینار چگونه در بورس پولساز شوید؟

 آیا می‌دانید بازدهی بورس از سال ۹۱‏، ۱۴۰درصد بوده است؟
 آیا می‌دانید بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری در سال جاری‏، نه سکه و نه ارز که سرمایه‌گذاری در بازار بورس بوده است؟
 آیا می‌دانید بازار بورس، در عین اینکه می‌تواند بسیار پولساز باشد؛ در عین حال پیچیدگی‌هایی دارد که قابل مقایسه با بازار ارز و بازار سکه نیست و دانشی می‌خواهد که اگر آن را نداشته باشید‏، بازار بورس نه فقط سودده که بسیار هم ضررده خواهد بود؟
قرار است ، سمیناری برگزار شود با این عنوان که «چگونه در بورس، پولساز شوید» که در آن اطلاعاتی کلیدی درباره‌ی ورود به بازار بورس به دست خواهید آورد و بعد از آن، استاندارد و آمادگی لازم برای ورود به این بازار را خواهید داشت.
در نموداری که در این صفحه می‌بینید به مقایسه‌ی بازار طلا با بورس پرداخته‌ شده است و نموداری که رو به صعود است، متعلق به بورس و نموداری که رو به افول است، مربوط به طلا است.
gold_6_month_o_usd

در روزهای اخیر، بورس، رکوردهای جدیدی را پشت سر گذاشته است و بسیاری که نتوانسته‌اند دانش لازم را برای ورود به بورس به دست آورند، از این سودها محروم شده‌اند. در سمینار چگونه در بورس پولساز شوید می‌توانید وارد باشگاه پولسازان بورس شوید.

معرفی استاد:

نیما آزادی

فعالیتهای کاری:
–    مشاور سرمایه¬گذاری آوای آگاه شهریور ۱۳۸۹ تا کنون
–    مدیریت صندوق تدبیرگران آگاه ، ۱۳۹۰
–    مشاور تحلیلی کارگزار پی سی ام دوبی از سال ۱۳۹۰
–    پرتفوی گردان حقیقی از سال ۱۳۸۵

سوابق آموزشی و تحقیقاتی:
–    سمینار گسترش فرهنگ سهامداری- مازندران، آبانماه ۱۳۸۹
–    برگزاری سمینارهای پیشرفته تحلیل تکنیکال در سینما ایران سال ۱۳۸۸
–    مدرس تحلیل تکنیکال شرکت آراد نخبگان سرمایه سال ۱۳۸۸-۱۳۸۹
–    مدرس تحلیل تکنیکال شرکت پرشین سرمایه غدیر ۱۳۸۸-۱۳۸۹
–    مدرس تحلیل تکنیکال شرکت اف ایکس فیوچر ۱۳۸۸
–    مدرس تحلیل تکنیکال شرکت بورس آموز ۱۳۹۱
–    مدرس دوره آن لاین تحلیل تکنیکال شرکت پی سی ام دوبی ۱۳۹۰
–    مدرس تحلیل تکنیکال کارگزاری آگاه ۱۳۹۱
–    مدرس خانه تدبیر و اندیشه اصفهان ۱۳۹۰-۱۳۹۱
–    مدرس تحلیل تکنیکال دانشگاه صنعتی شریف ۱۳۹۲

سوابق فرهنگی :
–         عضو تحریریه‌ی مجله‌ی پنجره‌ی خلاقیت
–    مولف کتاب دوئل با روند ۱۳۸۸
–    مولف کتاب رکن سوم بازار ۱۳۹۰
–    مترجم کتاب اینترنتی استراتژی عملی امواج الیوت-رابرت ماینر
–    مترجم کتاب اینترنتی آموزش تحلیل زمانی در بازار-رابرت ماینر
–    همکاری با روزنامه آسیا ۱۳۸۹
–    همکاری با مجله پندار پیروزی ۱۳۹۱
–    همکاری با مجله بازار و سرمایه ۱۳۹۱

چرا آموزش و سرمایه‌گذاری شما در بورس‏،
بهترین انتخاب برای شماست؟

سرمایه‌گذاری افراد جامعه در بورس، می‌تواند نقش بسیار زیادی در رونق اقتصادی داشته باشد، چون با این کار، منابع مالی موردنیاز بنگاه‌های اقتصادی برای توسعه فعالیت‌ها تأمین شده و در نتیجه، رونق کسب و کار، اشتغال‌زایی و رشد و شکوفایی اقتصاد کشور را به دنبال خواهد داشت. اما حتما این سوال برای شما ایجاد شده است که سرمایه‌گذاری در بورس و خریـد سهام شرکت‌ها، چه نفعـی برای شما دارد؟ به عبارت دیگر، چه دلیلی دارد که فرد، به جای گزینه‌های متعددی که برای سرمایه‌گذاری وجود دارد، خرید سهام و سرمایه‌گذاری در بورس را انتخاب کند؟ در سمینار«چگونه در بورس، پولساز شوید؟» پاسخ این سوالات را دریافت خواهید کرد.

۱. کسب درآمد
یکی از اهداف اصلـی هر فرد در سرمایه‌گذاری کسب سود و درآمد است. سرمایه‌گذاری در بورس، اگر به‌صورت صحیـح و اگاهانـه باشد، از دو طریـق این هدف را تأمین می‌کند: یکی دریافت سود نقدی و دیگری افزایش قیمت سهام.
شرکتی که شما سهام آن را خریداری می‌کنید، درصورتی که عملکرد موفق و سودآوری داشته باشد، سالانه مقدار قابل توجهی سود به دست می‌آورد. براساس قانون، سود شرکت متعلق به سهامداران آن شرکت است، بنابراین افرادی‌که سهام یک شرکت را در اختیار دارند، به میزان سهم خود، در سود شرکت نیز سهیم هستند. البتـه شرکت‌ها لزوما همـه سود سالانه خود را بین سهامدارانشان تقسیم نمی‌کنند، چون ممکن است برای توسعه فعالیت‌هایشان نیاز به پول داشته باشند. بنابراین ترجیح می‌دهند بخشی از سود سالانه را بین سهامداران توزیـع کنند و بخش دیگری از سود را هم در فعالیت‌های توسعه‌ای شرکت صرف کنند. به سودی که سالانه، بین سهامداران توزیع می‌شود، سود نقدی یا اصطلاحا DPS گفته می‌شود. دریافت سود نقدی، اولین روش کسب درآمد توسط سهامداران است. برای مثال، شرکتی را فرض کنید که ارزش سهامش در بورس ۱۵۰ تومان است. اگر این شرکت در پایان سال ۱۵ تومان سود بین سهامدارانش تقسیم کند، در واقع به میزان ۱۰ درصد سود نقدی به سهامدارانش داده است.
اما درآمد سهامداران فقط به سود نقدی محدود نمی‌شود. وقتی یک شرکت عملکرد خوب و موفقیت‌آمیزی داشته باشد، تمایل سرمایه‌گذاران برای خرید سهام آن شرکت در بورس افزایش می‌یابد، بنابراین سرمایه‌گذاران حاضر خواهند بود تا مبلغ بیشتری را برای خرید سهام آن شرکت بپردازند، در نتیجه قیمت سهام شرکت در بورس افزایش می‌یابد. افزایش قیمت سهام شرکت در بورس نیز باعث افزایش درآمد و دارایی سهامداران آن شرکت می‌شود.
در مثال قبل، فرض کنید قیمت سهام شرکت موردنظر که پارسال ۱۵۰ تومان بوده، در پایان سال، به علت عملکرد موفق شرکت به ۱۹۵ تومان رسیده است، یعنی ۳۰ درصد افزایش یافته است. بنابراین، سهامداران شرکت، علاوه‌بر آنکه ۱۰ درصد سود نقدی دریافت کرده‌اند، ۳۰ درصد هم از محل افزایش قیمت سهام شرکت سود به دست می‌آوردند، یعنی در طول یکسال ۴۰ درصد سود به دست آورده‌اند.
البته باید توجه داشت که اگرچه شرکت‌هایی که سهامشان در بورس خرید و فروش می‌شود، همگی جزو شرکت‌های بزرگ، معتبر و موفق کشور هستند، اما هر شرکتی عملکرد و سودآوری خاص خود را دارد و سرمایه‌گذاران باید موقع خرید سهام شرکت، اطلاعات شرکت مربئط را به طور دقیق بررسی کنند تا بتوانند درآمد قابل قبولی داشته باشند.
نکته دیگری که باید مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گیرد این است که شرکت‌ها، سیاست‌های متفاوتی در توزیع سود نقـدی دارنـد، به این معنا که برخی شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که سود نقدی کمتری توزیع کنند و بیشتر سود سالانه خود را برای توسعه شرکت به‌کار بگیرند، اما برخی دیگر از شرکت‌ها، معمولا بخش عمده سود خود را بین سهامداران توزیع می‌کنند. شما در هنگام خرید سهام شرکت، باید به این موضوع توجه کنید که آیا دریافت سود نقدی سالیانه برایتان اهمیت دارد یا اینکه دید بلندمدت‌‌تری دارید و بیشتر، تمایل دارید ارزش سهامتان افزایش یابد. برای مثال، بازنشستگانی که ترجیح می‌دهند سود سالانه و مستمر را برای تأمین مخارج خود دریافت کنند، بهتر است سهام شرکت‌هایی را انتخاب کنند که سیاست توزیع سود نقدی بیشتری دارند، اما جوانی که دوست دارد ارزش سهامش در چند سال آینده، افزایش قابل توجهی داشته باشد، سهام شرکتی را ترجیح می‌دهد که سیاست توسعه‌ای در پیش گرفته و بخش قابل توجهی از سود سالانه را به این امر اختصاص می‌دهد. این موضوع را می‌توانید از سیاست‌های گذشته شرکت‌ها تشخیص دهید که آیا شرکت مورد نظر بیشتر به توزیع سود علاقه‌مند است یا به توسعه شرکت.

سمینار «چگونه در بورس، پولساز شوید» شامل ۲۱ نکته ی کلیدی که قبل از ورود به بورس باید بدانید.

زمان: پنجشنبه ۱۶ آبان

سالن خدمات همراه اول

از ساعت ۱۶ تا ۲۰

با تخفیف ۷۵ درصد: قیمت: ۹۷۰۰۰ تومان

برای شرکت در سمینار استثنایی «چگونه در بورس، پولساز شوید» عدد ۱۹۰ را به شماره ی

۷۷۷۷ ۰۰۰۰ ۹۹ ۳۰۰۰

ارسال کنید تا مراحل ثبت نام شما انجام شود.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا موارد خواسته را برای ورود به سایت تکمیل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.