منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید
اطلاعیه :
  • مخاطبان گرامی ضمن برطرف شدن مشکل پیش آمده در درگاه پرداخت میتوانید پس از بهرمندی از مطالب و محتوی مقالات در صورت علاقمندی نسبت به خرید هر یک از محصولات ما اقدام نمایید

یادداشتی از مایکل لوسیر، نویسنده کتاب قانون جذب

 

با استفاده از قانون جذب، سریع‌تر به وفور بیشتر برسید

khalaghiat-300x163-1-300x163-3-300x163

مترجم: افسانه محمودی‌یزدانی

قانون جذب به احساسات پاسخ می‌دهد(ارتعاشات). اگر ما احساسات وفور را به عمد دو برابر کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟ (این چیزی‌ست که جذب عمدی نامیده می‌شود). قانون جذب به طور مستمر به ارتعاشاتی که ارسال می‌کنید، پاسخ می‌دهد و با ارسال انرژی بیشتر به سمت‌تان، آن ارتعاشات را دوبرابر می‌کند. بنابراین چه می‌شود وقتی که قانون جذب در حال کنترل ارتعاشات است، درست در همان لحظه، شما ارتعاشات وفور را ارسال کنید؟ با فرض این فرمول، قانون جذب آن ارتعاش را دو برابر می‌کند و مقدار بیشتری از همان چیز را برایتان می‌آورد. به همین دلیل است که نامش قانون است.

برای تبدیل شدن به یک جذب‌کننده عمدی وفور، باید ارتعاشات وفور را ارسال کنید. این قانون است. هر ارتعاشی که ارسال کنید، همان را دریافت می‌کنید، بنابراین هر روز ارتعاش وفور ارسال کنید.

وقتی که ارتعاشات تغییر می‌کنند، نتایج تغییر خواهند کرد.

در اینجا تمرین روزانه‌ای وجود دارد که از شما در تبدیل‌شدن به ارسال‌کننده ارتعاشات وفور، حمایت می‌کند. نام آن گزارش شواهد روزانه است (مکانی برای ثبت شواهد قانون جذبی که به توجهتان به وفور پاسخ می‌دهد).

اگرچه برای قانون جذب اهمیتی ندارد که آن را بنویسید؛ اما من شما را تشویق می‌کنم تا مشاهدات خود را بنویسید؛ چون نوشتن آن به شما کمک می‌کند تا به آن توجه کنید.

قانون جذب به چگونگی احساس‌تان در مورد آن، آنچه می‌گویید، فکر می‌کنید، مشاهده می‌کنید، به خاطر می‌آورید یا تجربه می‌کنید، پاسخ می‌دهد.

هر روز مدرکی از چیزی را که جذب کردید و برای‌تان وفور فرض می‌شود، ثبت کنید.

گزارش شواهد روزانه. در اینجا مثالی آورده شده است.

تاریخ مشاهده

۱۵ اکتبر                  دوستم کرایه تاکسی را پرداخت

۱۷ اکتبر                  از مربی خود توصیه ارزشمندی دریافت کردم

۲۰ اکتبر                  ناهار رایگان

۲۵ اکتبر                  حراج بزرگ حوله

چرا این به قانون جذب کمک می‌کند؟

در لحظه‌ای که وفور خود را شناسایی می‌کنید و آن را جشن می‌گیرید (وقتی که توجه می‌کنید که چیزی را به رایگان به سمت خود جذب کرده‌اید) ارتعاش وفور را ارسال می‌کنید. هرچه ارتعاشات وفور را طولانی‌تر نگه دارید، به طور طبیعی به وفور بیشتری خواهید رسید. انجام روزانه این تمرین و صرف ۱۰ تا ۲۵ دقیقه در روز برای جشن گرفتن وفور خود وقتی که اتفاق می‌افتد؛ و سپس وقت گذاشتن برای ثبت گزارش آن اتفاق، سهم بزرگی در وفور بیشتر شما دارد.

آیا همین امروز ثبت شواهد وفور خود را آغاز خواهید کرد؟

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا موارد خواسته را برای ورود به سایت تکمیل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.