اطلاعیه :
  • مخاطبان گرامی ضمن برطرف شدن مشکل پیش آمده در درگاه پرداخت میتوانید پس از بهرمندی از مطالب و محتوی مقالات در صورت علاقمندی نسبت به خرید هر یک از محصولات ما اقدام نمایید

۵۰ راز ابدی ثروت را در شماره جدید مجله خلاقیت بخوانید

شماره جدید مجله خلاقیت منتشر شد. روی جلد شماره نود و یکم مجله اختصاص دارد به گفت‌وگویی با بانوی موفق حوزه کارآفرینی، مرجان آقاجانزاده هوشیار که او تجربیات ارزشمندش در حوزه کارآفرینی را با مخاطبان مجله در میان گذاشته است.

«۵۰راز ثروت که باید بدانید» عنوان یادداشتی بی‌نظیر است از «رندی گیج» که خواندن آن می‌تواند در مسیر موفقیت مالی، بسیار به شما کمک کند.

«۳قانون برای اینکه هوشمندانه پس‌انداز کنید»، «۵پاداش کارمندان که باید در هر شرکتی باشد» و «با اقدامات کوچک به تغییرات بزرگ برسید» عناوین دیگری از مجله خلاقیت نود و یکم است که خواندن آن‌ها را بسیار توصیه می‌کنیم.

در این شماره می‌توانید جدیدترین یادداشت «برایان تریسی» را بخوانید که عنوانش هست: «۳نکته برای به دست آوردن تعادل کار-زندگی».

همچنین یادداشتی از رابرت کیوساکی هم در این شماره منتشر شده که به راه‌های موفقیت در فروش آنلاین می‌پردازد.

برخی عناوین مهم مجله خلاقیت نود و یکم، عبارتند از: «سرنوشت گروه بیست-هشتادی در فضای کسب و کار ایران» نوشته دکتر محمدحسین ادیب، «بازاریابی هدف» نوشته دکتر فرهاد احتشام‌زاد، «در فضیلت تغییر» نوشته دکتر سعید منصورافشار، «چگونه کارمندان را تشویق و تنبیه کنیم» نوشته محمدرضا محسنی، «چرا ارج افول کرد» نوشته دکتر محمدمهدی روحانی، «چرا سادگی در کار، بهترین انتخاب است؟» نوشته دکتر محمود محمدیان، «آشنایی با دو «ز» مشکل‌زا در مذاکره» در گفت‌وگو با جمال قنبری، «مشتری در چه حالتی دوست دارد به شما پول دهد» نوشته علی اکبر قزوینی، وقتی مشتری، بیمه‌نامه را با اقساط ماهیانه می‌خواهد» نوشته حمید امامی و…

مجله خلاقیت را می‌توانید از تمام روزنامه‌فروشی‌های سراسر کشور تهیه کنید. اول، خلاقیت بخوان، بعد، تجارت کن.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا موارد خواسته را برای ورود به سایت تکمیل نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.